Kniha návštěv

Opět vynikající

Luboš Pokorný 28.04.2017
Děkujeme všem pořadatelům a pořadatelkám za skvěle připravenou ochutnávku. Bylo nás 9 a všichni jsou akcí nadšeni. Vynikající výběr vinařů a míst se všem líbil. Těšíme se na další ročníky.
Všechny zdraví Luboš a spol

Díky organizátorům

Luboš z HH 16.06.2015
Opožděně bych moc rád poděkoval všem organizátorům této krásné a pohodové akce. Pozvali jsme i své známé a ti byli také nadšení nejen ochutnávkou a výběrem vinařů ale i prohlídkou Spáleného Poříčí. Už se těšíme na další ročník a ještě jednou děkujeme.
Luboš z Hořehled

Báječné sdílení

Jana a Pepik z Budějc 13.04.2015
Byla to báječná sobota, často se to neděje, ale musím pochválit organizátory, bravůrně zvládnuté, cesta z Budějc do Spáleného Poříčí rozhodně stála za to, krásná a zajímavá místa, eko centrum, fara, zamek..., k tomu skvelá vína a vše zakončeno v místní sokolovně s kapelou FLERET, zazpívala jsem si i zatancovala... Jeste jednou velke diky a těšim se na další ročník

Re: Báječné sdílení

Monika 13.04.2015
Jano a Pepíku, děkujeme za pochvalu... Moc nás - pořadatele - těší. My jsme si to s Vámi se všemi také moc užili. Zachovejte nám přízeň. Sejdeme se u nás na "víně" opět v roce 2017 :) . Díky.

a další postřeh...

Gábina Hofmanová 17.04.2013
Líbilo se, vřele doporučuji dál a už se těším na příští kolo :-) Skvělá organizace :-) i to počasí bylo asi vymodlené!

Pěkný den, Gábina a spol :-)

a pozdrav od jednoho z vinařů...

Sklep Skalák 17.04.2013
Děkuji za pozdrav, také jsem si sobotu s Vámi užil, zábava byla parádní, lidí dost. Děkuji za fotky a děkuji za lidský přístup, který někdy organizátorům podobných akcí chybí. Uvidíme se snad i dřív, třeba za rok u nás ve sklepě? Příštího ročníku u vás se nemůžu dočkat a budu rád, když mě dáte zase do hasičárny, kde je perfektní zázemí.

Se srdečným pozdravem Pavel Krakovič, www.sklepskalak.cz

po akci...

David Regent 17.04.2013
Jsem rád, že se akce Od vína k vínu uskutečnila. Velmi jsem si to užil. Jen mne večer dohnala únava po dopolední procházce s holemi (jiná sokolská akce – pozn. admin.), takže jsem nevydržel u cimbálu podle svých představ.
Doufám, že se v budoucnu akce zopakuje. Trochu jsem se bál, že těch 6 hodin na degustaci bude příliš, ale čas příjemně utekl.

Takže ode mě všem pořadatelům velká pochvala

Poděkování

Hana Valentová 17.04.2013

Vážení přátelé,
v sobotu 13.4.2013 jsem se zúčastnila akce Od vína k vínu. Chtěla bych vyslovit velkou pochvalu a obdiv všem těm, kteří akci zajišťovali, nebo se na ní nějakým způsobem podíleli. Na všech stanovištích byla moc pěkná atmosféra, počasí také vyšlo, od pana Komára se člověk vždy dozví něco zajímavého. Co více si přát ... aby to nebyla poslední akce tohoto druhu!
S pozdravem Hana Valentová

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Od vína k vínu Tyršova 133
Spálené Poříčí
33561
776175016 odvinakvinu@seznam.cz